İkinci El Kitap Alınır

İkinci El Kitaplarınız Değerinde Alınır.

2021-01-10 00:59:01
Kitap Satın Alan Yer Denince 
 
Martı Sahaf 12 yıldır profesyonel bir şekilde ikinci el kitap almaktadır. İstanbul ve tüm semtlerinde faaliyet göstermektedir. İstanbul ikinci el kitap alan yerler diyince aklınıza ilk gelen yer neden Martı Sahaf olmalıdır? Çünkü 12 yıldır "her kitap değerlidir" sloganı ile faaliyet yürütmektedir. Uzun yıllardır Martı Sahaf olarak sürdürdüğümüz mesleğimizi kitap okuma tutkusu ile başladık. Üniversite mezunu olan bizlerin tek kaygısı para kazanmak değil…
Bizim en büyük motivasyonumuz kütüphanelerde karşılaşacağımı hiç görmediğimiz kitapları keşfetmenin mutluluğudur. Bazen bir hikaye kitabı, bazen ilk baskı bir şiir kitabı, bazen bir şehir monografisi bazen de bir kapak güzeli…
Her Kitap Değerlidir
 
Martı Sahaf olarak çok farklı tür ve kategoriden kitaplarınızı alıyoruz. Felsefe kitapları, tarih kitapları, edebiyat, sosyoloji, sinema... Her alandan kitaplar alıyoruz. Osmanlıca kitap alıyoruz. Antika kitaplarınız da en iyi fiyatlardan alınmaktadır. 50 bini aşan kitap çeşidimiz Martı Sahaf'ı diğer yerlerden ayırmaktadır. El yazması kitaplar, osmanlıca kitaplar, yabancı dil kitaplar, eski kitaplar, yeni sayılabilecek kitaplarınızı alıyoruz. 
 
Komple Kütüphane Alan Yer
 
Büyük bir kütüphaneniz varsa, kitapları tek tek inceleyerek size bir fiyat çıkartıyoruz. Kütüphanenizi komple alıyoruz. Üstelik nakit alıyoruz ve profesyonel bir şekilde aynı gün taşıma işimizi bitirme garantisi veriyoruz. Bu şekilde sizin de işlerinizi kolaylaştıracağımızı düşünüyoruz. Bu nedenlerle kitap satmak isteyenleri, kitap alan yer arayanları bizimle iletişime geçmeye çağırıyoruz. 
 
Kitaplar Hurdacıya Değil Sahafa
 
İkinci el kitap alan yerler ararken çok dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü kitap kilo ile alınmaz veya satılmaz. Kitap alan yerler kitaba da sevgi ile yaklaşmalıdır. Kitapları un gibi çuvala doldurarak taşıyan yerler kitaba sadece para kazanma aracı olarak bakmaktadır. Kitap satın alan yerin kitap satmak isteyen kişi ile olan iletişimi de çok önemlidir. İkinci el kitap bizim için çok kıymetlidir. Bu yüzden temel sloganımız her kitap kıymetlidir. 
Satmayı düşündüğünüz her tür kitabı görmek isteriz. Bu nedenle herhangi bir tür belirtmek istemiyoruz. Satmayı düşündüğünüz kitaplar için bizi arayıp sorabilirsiniz. Roman, tarih, felsefe, sosyoloji, psikoloji, sanat, prestij, antika, eski-yeni, yerli yabancı her tür kitap için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Kitaplar Elden Ele
 
Okuduğunuz ve artık okumayacağınız kitaplar başkaları için ikinci el kitaptır. Ve sizin için çok kıymetli olsa da rafta atıl durması yerine başkalarının ilk defa karşılaşacağı alıp okuyacağı bir kitap olarak ikinci el kitap alan yerlere ulaşmalıdır. Sahaflar bu kitapları başka okurlara ulaştırmak için vardırlar. Depolarda duran kitaplar, çatı katlarında duran kitaplar elden ele dolaşmalıdır. Bunun için ikinci el kitap alan yer arıyorsanız Martı Sahaf'ı arayabilirsiniz. Okuduğunuz veya kütüphanenizde duran kitapların yeni okuyuculara ulaşması sizi mutlu edecektir. Taşınma sürecinde veya yurt dışına çıkma planları yapanlar kitapları depolara kaldırmak yerine kitap alan yerlerden olan Martı Sahaf'ı arayarak kitapları hem yeni okurlara ulaştırabilirler hem de para kazanmış olurlar. Karşılaştığımız diğer bir şey ise kitaptan para kazanmaktan hoşnut olmayan kitap kurtlarının durumudur. Bu nedenle kitapları hurdacılara vermektedirler. Ama ikinci el kitaplarınızı bize satarak sokak hayvanlarına mama alabilirsiniz. Birçok kitap satan kişinin yaptığı gibi. Bu nedenle ikinci el kitap alan yerlerden olan Martı Sahaf'ı arayabilirsiniz. 
 
12 Yıllık Birikim
 
İstanbul’da ikinci el kitap alan yerler arasında 12 yıllık birikimi ile öne çıkan Martı Sahaf çalışanları olarak en büyük amacımız para kazanmak değildir. Bu nedenle işini severek yapan ekibimiz yeni kitaplar görmenin heyecanı ile işini seven bir ekiptir. Eski kitap alan yerlerin içinde en titiz çalışan sahaf olduğumuzu iddia edebiliriz. İkinci el kitap alan yer arıyorsanız mutlaka sizinle görüşmek isteriz. İstanbul’da ikinci el kitap alan yerler arasında en iyi fiyatı veren sahaf olduğumuzu söyleyebiliriz. İkinci el kitap satmak istiyorum diyorsanız bizi aramalısınız. İstanbul’da ikinci el kitap satmak için tek yapmanız gereken şey bizi aramanız. Kitaplarınız değerinde alınır. 
 

Kitaplarımı Nasıl Satarım

Kitap alan yerlerden olan işletmemizi doğrudan arayarak, sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte, kitapları incelemek ve fiyat çıkarmak üzere adresinize çağırabilirsiniz. Fiyat çıkarma işlemi 5 dk ile 30 dk arasında değişmektedir. 2. el kitap alan yerlerin başında gelen bizlere istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.
Veya kitaplarınızın fotoğraflarını WhatsApp ile kitap kurdu olan ekibimize gönderirsiniz. (0545 975 99 10)
Ekibimiz kitapları inceler ve en geç 30 dk içinde size geri dönüş yapar.
Fotoğraflarını gönderdiğiniz kitaplarınız incelenip size fiyat verildikten sonra, uygun görürseniz sizin vereceğiniz gün ve saatte adresinize gelinir. Kitaplarınız toptan alınır. Eski yeni, Osmanlıca kitap alınır, İngilizce kitap, Almanca kitap her türden yabancı dil kitap alan bir işletmeyiz.
Ödeme nakit olarak yapıldıktan sonra paketleme işlemi profesyonelce ve hızla tamamlanır ve kitaplar yeni okurlara ulaşmak üzere yola çıkar.
İkinci el kitap satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz. 
 
Kitap alan yer denince Martı Sahaf 0545 975 99 10
Kapat